Vandenvalos projektai

UAB „Upinis“ vandenvalos projektavimo srityje yra sukaupę daugiau nei 30 metų patirtį.

Per šį laikotarpį įgyvendinome nemažai įvairių projektų tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Mūsų projektuotų nuotekų valyklų našumas varijuoja nuo 200 iki 60.000 GE, o mūsų kompanijos tiekiami technologiniai įrengimai yra instaliuoti visose suprojektuotų nuotekų valyklų grandyse, tokiose kaip: mechaninio, biologinio ir tretinio nuotekų valymo bei perteklinio dumblo apdorojimo grandyje.

Mūsų pagridinis tikslas - pateikti galimai racionaliausius sprendimus, užtikrinančius aukščiausią kokybę įgyvendintam projektui. Remdamiesi savo vidinėmis vertybėmis, siekiame būti geriausi savo srityje. Nuolatos augame profesinėje srityje, kas leidžia pasiekti užsibrėžtą tikslą. Atsižvelgdami į projekto biudžetą, savo partneriams ir klientams siūlome tik aukščiausius standartus atitinkančius sprendimus.

Mūsų siūlomi projektiniai sprendimai yra pritaikyti konkrečiam klientui, jo poreikiams ir galimybėms. Projektavimo etape siekiame įsiklausyti į kliento pageidavimus ir pasiūlyti sprendinius, kiek įmanoma labiau atitinkančius kliento pageidavimus, bet tuo pačiu užtikrinančius optimalius sprendimus, leidžiančius suteikti įgyvendintam projektui imanomai aukščiausią efektyvumą.

UAB „Upinis“

Kontaktai:
info@upinis.lt
Tel.: +370-37-370014

Eigulių g. 2, LT-44136 Kaunas,
Lietuva

2021 © Upinis. Visos teisės saugomos